‘100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru’ Animesi İçin 2. Promo ve Kapanış Teması Yayınlandı

Haber Yazarı: Tuanasly

Warner Bros. Japonya, cuma günü televizyon anime uyarlaması olacak 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru (Bir Milyon Hayatta Duruyorum) mangası için ek oyuncu, bitiş teması ve yayın bilgilerini açıklayarak ikinci ön izlemeyi yayımladı. Resmi web sitesi ayrıca yeni bir anahtar görünümü de yayımladı. (resimde görülen)

100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru prömiyeri gece yarısından sonra BS11 ve MBS’de ek yayınlarla birlikte 2 Ekim, saat 22.00’da Tokyo MX’de. Daha sonraki yayın 8 Ekim’de WOWOW’da başlayacak, ve yayın akış AbemaTV ve Docomo Anime Store’da mevcut olacak.

Chiwa Saito (Bakemonogatari), baş kahramanların arayışları sırasında diğer dünyada karşılaştıkları bir şövalye olan Kahabell karakteri olarak oyuncular arasına katıldı. Daha önce açıklanan baş kahramanlar sırasıyla Yuusuke Yotsuya, Iu Shindou, Kusue Hakozaki ve Yuka Tokitate; Yuuto Uemura (Vinland Saga), Risa Kubota (Lapis re: LiGHTs), Azumi Waki ​​(Blend S) ve Makoto Koichi (Nurse Witch Komugi-chan R) tarafından oynanacak.

Ön izleme, Kanako Takatsuki (Love Live !! Sunshine!) tarafından gerçekleştirilen “Anti world” açılış temasını içeriyor. Japonya merkezli Çinli şarkıcı ve cosplayer Liyuu, “Carpe diem” adlı bitiş temasıyla belirlendi.

Maho Film yapımı Kumiko Habara (Angolmois: Genkou Kassenki yardımcı yönetmen, Cross Game bölüm yönetmeni) tarafından yönetilecek ve dizi kompozisyonu Takao Yoshioka (Mahou Shoujo Ikusei Keikaku) tarafından yapılacak. Lantis’in ürettiği müziği Ken Itou (Handa-kun) besteleyecek.

Naoki Yamakawa ve Akinari Nao, Haziran 2016’da Kodansha’nın Bessatsu Shounen Magazini’nde aksiyon fantastik mangasını serileştirmeye başladı. Dokuzuncu ve son cilt 9 Mart’ta yayımlandı.

PV 2