‘Dragon Quest: Dai no Daibouken’ Ek Oyuncuları ve İpucu Veren Görsel

Haber Yazarı: Hitachino

Riku Sanjou ve Koji Inada’nın Dragon Quest: Dai no Daibouken (Dragon Quest: Dai’ın Büyük Macerası) isimli mangasının yeni animesi için resmi web sitesinde Çarşamba günü iki ek oyuncu ve bize ipuçları veren yeni bir görsel (sağdaki) yayınlandı. Anime yayınlanmaya Ekim 2020’de TV Tokyo, TV Osaka, TV Aichi, TV Setouchi, TV Hokkaido, TVQ Kyushu kanallarında başlayacak.

Kenichi Ogata (Boku no Hero Academia-Kahramanlık Akademim) ve Ai Furihata (Love Live! Sunshine !!) sırasıyla Brass ve Gome-chan’ı oynayacak.

Daha önce açıklanan oyuncular arasında Dai rolünde Atsumi Tanezaki (Mahoutsukai no Yome), Pop rolünde Toshiyuki Toyonaga(Gamers!), Maam rolünde Mikako Komatsu (Arte), Leona rolünde Saori Hayami (Mairimashita! Iruma-kun), Leona rolünde Takahiro Sakurai (Babylon) Avan ve Yuki Kaji (Ahiru no Sora) Hyunckel olacak.

Kazuya Karasawa (World Trigger bölüm yönetmeni), animenin kompozisyonundan sorumlu Katsuhiko Chiba (Tiger Mask W) ile Toei Animation’da dizinin başında, karakterleri Emiko Miyamoto (Mahoutsukai Precure!) Ve Yuuki Hayashi (Blood Lad) müziğini besteliyor.

Orijinal manga, 1989 ile 1996 yılları arasında Haftalık Shounen Jump Dergisi’nde serileştirildi. Toei Animation daha önce 1991-1992 Sonbaharında yayınlanan bir televizyon animesi üretti.

Merak Edenler İçin Animenin Önceden Yayınlanan Fragmanı: