‘Kanojo, Okarishimasu’ İkinci Sezonu Açıklandı

Haber Yazarı: Hitachino-lustrA

12. bölümüyle ilk sezonunu sonlandıran Rent-a-Girlfriend (Kiralık Kız Arkadaş) bittiği gün 2.sezon duyurusunu yaptı!

Özet
Kız arkadaşı tarafından terk edilen, duygusal olarak paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita, bir mobil uygulamadan kiralık bir kız arkadaşı aracılığıyla kalbindeki boşluğu gidermeye çalışır. İlk başta, Chizuru Mizuhara isteyebileceği her şeye sahip mükemmel bir kız gibi görünüyor: harika görünüş ve sevimli, şefkatli bir kişilik.

İlk buluşmalarından sonra profiliyle ilgili karışık görüşler gören ve önceki ilişkisinden hala acı çeken Kazuya, Chizuru’nun sadece erkeklerin kalpleriyle oynadığına inanıyor ve ona olumsuz bir puan bırakıyor. Müşterisinin ona karşı saygısızlığına kızan Chizuru, gerçek doğasını ortaya koyuyor: şımarık ve huysuz, Kazuya’nın ilk izleniminin tam tersi. O anda Kazuya, büyükannesinin çöküşüyle ​​ilgili bir haber alıyor ve Chizuru’yu hastaneye getirmek zorunda kalıyor.

Ciddi bir şey olmadığı ortaya çıksa da büyükannesi, Kazuya’nın sonunda her zaman onun arzusu olan ciddi bir kız arkadaş bulduğu için çok mutlu oluyor. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru sahte bir ilişkiye zorlanıyor – sanki gerçekten aşıkmışlar gibi davranıyorlar.

TMS Entertainment tarafından üretilen televizyon animesi, 11 Temmuz’da MBS’nin Super Animeism programlama bloğunda gösterildi. Crunchyroll, animeyi Japonya’da yayınlanırken altyazılı olarak eşzamanlı yayınladı. Şirket daha sonra bir İngilizce dublaj yayınlamaya başladı.

Bu seri, Reiji Miyajima’nın Temmuz 2017’den beri yayımlanan ve en son 17. cildi çıkmış romantik komedi türündeki mangası, Kanojo Okarishimasu’ın anime adaptasyonudur.

Kodansha Comics, geçen Temmuz ayında İngilizce olarak manga serisinin lisansını aldı. İkinci cilt 24 Ağustos’ta satışa çıktı ve üçüncü cilt 20 Ekim’de yayınlanması planlandı.

Duyuru