İlk “Chainsaw Man” Fragmanı Yayımlandı

Haber Yazarı: Hitachino

MAPPA, gelmekte olan Chainsaw Man uyarlaması için ilk fragmanı yayımladı! Fragmanda animenin, manganın karakter tasarımlarını işleyişi gösteriliyor ve de bazı hareket ve şiddet dolu aksiyon sahnelerini inceleme fırsatı veriliyor.

Ekipte; yönetmen olarak Ryū Nakayama (Jujutsu Kaisenin bölüm yönetmeni), karakter tasarımcısı olarak Kazutaka Sugiyama (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation) ve aksiyon yönetmeni olarak Tatsuya Yoshihara (Black Clover yönetmeni) yer alıyor.

Yapım ekibinde yer alan diğer kişiler arasında senaryo yazarı olarak Hiroshi Seko (Attack on Titan: The Final Season), iblis tasarımcısı olarak Kiyotaka Oshiyama (Deca-Dence cyborg tasarımcısı), sanat yönetmeni olarak Yusuke Takeda (Vivy -Fluorite Eye’s Song-), renk tasarmcısı Naomi Nakano (Kemono Jihen) yer alıyor. Ekran tasarımcısı olarak Yohei Miyahara (Fate/Grand Order – Absolute Demonic Front: Babylonia teknik yönetmeni) ve müzik bestecisi olarak Kensuke Ushio (Japan Sinks: 2020) var.

Chainsaw Man’in tanıtım fragmanı, Sugiyama ile baş animasyon yönetmeni Nakayama tarafından yönetildi ve hikâye ilerleyişi* olarak hazırlandı. Fragman üzerinde çalışan diğer ekip üyeleri arasında sanat yönetmeni olarak Takeda, editör olarak Miyahara ve de fotoğraf ve özel efekt ekibinden birisi yer alıyor.

Y/N: Bir film veya televizyon prodüksiyonu için planlanan çekimleri temsil eden, tipik olarak bazı yönler ve diyaloglar içeren bir takım çizim, storyboard.

Chainsaw Man mangası Tatsuki Fujimoto tarafından yazılıp çizilerek 2018’de piyasaya sürüldü. Manganın ilk kısmı Haftalık Shounen Jump dergisinin ikinci 2021 sayısında sona erdi. İkinci kısım Shounen Jump+ uygulaması ve internet sitesi üzerinde seri hâline getirilecek.