‘Ex-Arm’ Animesinin Ana Personeli ve Ocak 2021 Ön Gösterimi Açıklandı

Haber Yazarı: Akise

‘Ex-Arm’ Animesinin Ana Personeli ve Ocak 2021 Ön Gösterimi Açıklandı.

Ex-Arm, TV animesini resmi web sitesi Pazartesi günü ana personeli açıkladı. Yeni bir ön gösterim de duyuruldu. Proje daha önce, korona virüs salgını nedeniyle orijinal tarih olan 28 Mayıs ertelendi ve planlanan Temmuz ön gösterimini 2020 Sonbaharında belirsiz bir tarihe kaydırdı. Şimdi, Ocak 2021’de ön gösterimi yapılması ve Crunchyroll’da dünya çapında (Asya hariç) yayınlanması planlanıyor.

Shinya Komi’nin ve HiRock’ın Ex-Arm manga uyarlamısı, Yoshikatsu Kimura (KG Karate Girl live-action film) tarafından stüdyo Visual Flight’da yönetmenliği üstlenecektir. Kimura geçmişte, live-action filmlerinde ve televizyon dizilerinde, yönetmen ve senarist olarak çalışmıştı. Tommy Morton, dizi senarisliğini üstlenecek ve Hajime Kimura (F-Zero X video oyunu OST) ise müziği besteleyecek.

Souma Saitou (Zankyou no Terror), Mikako Komatsu (Houseki no Kuni (TV)), ve Akari Kitou (Kimetsu no Yaiba) daha önceden sırasıyla Akira Natsume, Minami Uezono ve Alma olarak rol almışlardı.

Komi ve HiRock, mangalarını Şubat 2015’ten Kasım 2017’ye kadar Grand Jump’ta serileştirdi. Dizi, Aralık 2017’de çevrimiçi manga platformu Shounen Jump +’a geçiş yaptı ve burada, Haziran 2019’da 98. bölümüyle sona erdi. 14. ve son derlenen cilt, aynı yılın Ağustos ayında yayınlandı.