Ocak 2021’de ‘Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu’ Ön Gösterimi

Haber Yazarı: Akise

Mushoku Tensei için olacak özel program, Isekai Ittara Honki Dasu (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation)televizyon animesinin, Cumartesi günü Ocak 2021’de yayınlanacağı açıklandı. Rifujin na Magonote’un fantastik macera light novel’inden uyarlayan anime dizisinin, normalde bu yıl için planlanmıştı.

Seslendirme sanatçısı olan Daisuke Namikawa (Lord El-Melloi II Sei no Jikenbo: Rail Zeppelin Grace Note, Taisou Zamurai), Ruijerd Superdia karakteri olarak kadroya katılıyor.

White Fox ve prodüksiyon şirketi olan Egg Firm’in ortak girişimi olan Stüdyo Bind’te animasyon serisinin yönetmenliğini Manabu Okamoto (Gamers!), yardımcı yönetmenliği ise Hirano Hiroki (Senki Zesshou Symphogear XV bölüm yönetmenliği) üstleniyor.

Kazutaka Sugiyama (Darling in the FranXX animasyon yönetmeni), Yochiko Saitou (Assassins Pride animasyon yönetmeni) ile birlikte karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyorlar. Yoshiaki Fujisawa (Houseki no Kuni (TV)) ise müziği besteliyor.

Roman, Kasım 2012’den Nisan 2015’e kadar, Shousetsuka ni Narou web sitesinde Rifujin na Magonote tarafından kaleme alındı. Kadokawa, romanı Ocak 2014’te Sirotaka’nın çizimlerini içeren MF Books etiketiyle basmaya başladı. 23. cilt ise 25 Haziran’da yayınlandı.

Comic Flapper, Mayıs 2014’te Yuka Fujikawa tarafından bir manga uyarlamasını seri hale getirmeye başladı. Kadokawa ise 20 Ağustos’ta 13. cildi yayınladı.