‘Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen’, Yardımcı Oyuncuları Duyuruldu.

Haber Yazarı: Akise

‘Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen’, Yardımcı Oyuncuları Duyuruldu.

Kei Sazane tarafından yazılan Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen (Son Haçlı Seferimiz veya Yeni Dünyanın Yükselişi) hafif romanının, televizyon anime uyarlaması resmi web sitesinde iki yardımcı oyuncuyu pazartesi günü açıklandı. Ekim 2020’de anime dizisinin ön gösterimi yapılması planlanıyor.

Risya In Empire: Ayana Taketatsu (Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka?)
Kutsal Havari’lerin beşinci üyesi. Savunma Konseyi’ne özel danışman olarak hizmet eder. Çeşitli alanlarda eşi olmayan bir dahi. Arkadaş canlısı ve cana yakın ama son derece çalışkan. Gülümseyerek, N07 Biriminin zarar görmesini emreden türden bir lider. Mismis ile arası iyi.

Nameless: Jun Kasama (Youjo Senki)
Kutsal Havari’lerin sekizinci üyesi. Muharebede dengi olmayan ve optik kamuflajla kaplı bir suikastçı. Eylemlerinin önündeki hiçbir engele tolere etmez ve görevini, dost veya düşman aldırmaksızın acımadan yerine getirir. Yaptığı her eyleminin bir mantığı vardır.

Shin Oonuma (Rakudai Kishi no Cavalry) ve Mirai Minato (Maou Gakuin no Futekigousha’nin yönetmen yardımcısı), Silver Link’teki anime dizisinin ortak yönetmenliğini üstlendiler. Kento Shimoyama (Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku) dizinin kompozisyonundan sorumlu ve Kaori Satou (Masamune-kun no Revenge’nin alt karakter tasarımcısı) hem karakter tasarımcısı hem de baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

Sazane, Mayıs 2017’de Ao Nekonabe’nin resimlerini içeren aksiyon,fantastik olan hafif romanını (kısaca KimiSen) yazmaya başladı. Fujimi Shobo dokuzuncu cildi 17 Nisan’da ve ilk kısa öykü cildini 17 Temmuz’da yayınladı.

Young Animal, Mayıs 2018’de okama’nın (Himawari!) manga uyarlamasını seri haline getirmeye başladı. Hakusensha, dördüncü cildi 29 Temmuz’da yayınladı ve beşinci cildinin 29 Eylül’de yayınlanması planlanıyor.