‘Jujutsu Kaisen’ Kadrosu, Oyuncuları ve İkinci Tanıtım Videosu Açıklandı

Haber Yazarı: Akise

‘Jujutsu Kaisen’ Kadrosu, Oyuncuları ve İkinci Tanıtım Videosu Açıklandı

Jujutsu Kaisen (Büyücülük Dövüşü) televizyon animesinin resmi web sitesi, Cuma günü ek personeli, oyuncuları ve ikinci tanıtım videosunu yayınladı. Akutami Gege’nin doğaüstü aksiyon mangasından uyarlanan anime serisi, 3 Ekim saat 01:25’te MBS ve TBS’nin Super Animeism programlama bölümünde yayınlanmaya başlayacak.

Seslendirme sanatçısı olan Kenjirou Tsuda(ACCA: 13-ku Kansatsu-ka) oyuncu kadrosuna Kento Nanami olarak katılıyor.

Personel:
Yardımcı Yönetmen: Yui Umemoto (Granblue Fantasy The Animation Season 2 director)
Renk Tasarımı: Chikako Kamada (Katsute Kami Datta Kemono-tachi e)
3DCG Direktörü: Miki Taneda (Kakegurui XX 3DCG)
Sanat Yönetmeni: Teppei Itou (Banana Fish photography)
Düzenleme: Keisuke Yanagi (Harukana Receive)
Ses Direktörü: Akiko Fujita (Kokkoku)
Ses Yapımcısı: dugout

Söz yazarı ve şarkıcı olan Eve, açılış teması “Kaikai Kitan”ı seslendiriyor. Çok uluslu Hip-Hop Funk grubu ALI ise, bitiş teması “LOST IN PARADISE feat. AKLO.”yu sahneleyecekler.

Seong-Hu Park (The God of High School), animeyi MAPPA’da yönetiyor. Hiroshi Seko(Dorohedoro) dizinin kompozisyonunu ve senaryosunu yönetirken karakterleri de Tadashi Hiramatsu(Kiseijuu: Sei no Kakuritsu) tasarlıyor.

Serileştirmeden önce Gege, 2017’de Nisan ve Temmuz ayları arasında Tokyo Toritsu Jujutsu Koutou Senmon Gakkou (Başkent Tokyo Sihir Teknik Okulu) adlı dört bölümlük bir prototipi Jump GIGA’da yayınladı. Manga, bir sonraki Mart ayında Weekly Shounen Jump’ın normal programına katıldı. Aynı zamanda Shueisha, 12’nci cildi 4 Ağustos’ta yayınlamıştı.

PV 2