“Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo”nun Ana ekibi, İlk Fragmanı ve Ekim 2021 Prömiyeri açıklandı!

Haber Yazarı: lustrA

“Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo”nun ana ekibi, ilk fragmanı ve Ekim 2021 Prömiyeri açıklandı!

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo adlı orijinal anime projesinin resmî sitesi geçtiğimiz Cuma günü ana karakterlerin seslendirme sanatçılarını, ilk tanıtım fragmanını, tanıtım görselini ve Ekim 2021 prömiyerini gerçekleştirdi.

Serinin Özeti:
Yeni bir çağdan hemen öncesi, 2019 Japonyası. Aniden, gökyüzünde başka bir boyuta açılıp “Shinkoku Nippon” adındaki yeri ve göğü başaşağı olan alternatif bir dünyayı meydana çıkaran yarık belirir. Bu paralel dünya, Japonya’nın eski militarizm zihniyetine sahip Sonsuz Showa çağını ellerinde barındırmaktadır. Paralel dünyanın askerleri, gerçek Japonya’yı “Garann” adındaki devasa robotlarla ve onların modern silahlarımızı etkisiz bırakan gaz silahları “Genmu” ile istila ederler. “Shinkoku Nippon” anında mevcut hükümeti devirir ve fiilen Japonya’nın fethini gerçekleştirir. Yeni çağ ,”Reiwa”, Japonya için henüz varmamıştır.

Ana Karakterler:

Hosomichi Kudou: Seiichirou Yamashita (Horimiya)
Rin Akagi: Ai Fairouz (Full Dive: The Ultimate Next-Gen Full Dive RPG Is Even Shittier than Real Life!)
Yuki Aoba: Aina Suzuki (Dropkick On My Devil!)
Misa Kuroki: Shiori Izawa (Edens Zero)

Yönetmen koltuğunda Masaomi Andou (Astra Lost in Space) oturuyor. Serinin müziklerinden sorumlu kişi ise Makoto Uzeu (Drifting Dragons). Akio Watanabe (The Fruit of Grisaia) ve Keiko Kurosawa (Asobi Asobase) da karakter tasarımlarıyla ilgileniyorlar.