‘Burn the Witch’ yardımcı oyuncu kadrosunu açıkladı, Dünya çapında ön gösterim.

Haber Yazarı: Akise

‘Burn the Witch’ yardımcı oyuncu kadrosunu açıkladı, Dünya çapında ön gösterimi.

Tite Kubo’nun aksiyon, fantezi türünde olan one-shot Burn the Witch’in filme uyarlanan resmi web sitesi, yardımcı oyuncu kadrosunu, ana görselini (resimde gözüken) ve ilk tanıtım videosunu Pazartesi günü yayınladı.

2 Ekim’den itibaren iki hafta boyunca Japon sinemalarında gösterilmesi planlanan film, Amazon’un Prime Video platformu ve Hikari TV’de de yayınlanacak. Aynı zamanda Crunchyroll, animeyi aynı gün Asya dışına da yayınlayacak.

Kadro:
Balgo Parks: Shimba Tsuchiya (Ballroom e Youkoso)
Şef: Hiroaki Hirata (God Eater)
Ossi-chan: Rie Hikisaka (Hug tto! Precure)

Studio Colorido’da Tatsurou Kawano (Koutetsujou no Kabaneri’nin aksiyon animasyon yönetmeni) filmin yönetmenliğini ve Chika Suzumura (Kurage no Shokudou) filmin senaryosunu yazıyor. Natsuki Yamada (Susume, Karolina.) ise karakterleri tasarlıyor.

Kubo, Temmuz 2018’de, Pazartesi gününden düzenli serileştirmeye başlanan, Haftalık Shounen Jump’ta one-shot’ı yayınladı.

VIZ Media, dijital Shounen Jump dergisinde Japonca sürümle eş zamanlı olarak İngilizce olarak da one-shot’ı yayınladı. Yayıncı, mangayı eşzamanlı olarak Shounen Jump platformunda Pazar günü yayınlamaya başlayacak.