‘Boku no Hero Academia’ Orijinal Anime Bölümlerine Dair Ayrıntılar

Haber Yazarı: lilstacy

Pazartesi günü Boku no Hero Academia’nın (My Hero Academia/Kahramanlık Akademim) resmi internet sitesi animesinin orjinal yeni bir bölüm bildirdi, altyazılı Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren (Make It! Do-or-Die Survival Training/Bunu yap! Yap-veya-Öl Hayatta Kalma Antrenmanı). İnternet sitesi ayrıca önemli bir görseli açığa çıkardı (resimde görülen)

Bölüm 16 Ağustos’ta Hulu’da iki bölüm halinde yayınlanacak, ardından d Anime Mağazası, U-NEXT, dTV, Anime Houdai, Hikari TV, J:COM on Demand, TELASA, milplus, RakutenTV, Tsutaya TV, Videx, Geo TV, Niconico Channel, Bandai Channel, Video Market ve MovieFull Plus 30 Ağustosta. Sukue! Kyuujo Kunren! ve Training of the Dead orjinal video bölümleri, 13. ve 14. manga ciltleriyle birlikte gelen, aynı zamanda yayın akışı da müsait olacak.

Kuzey amerika dağıtım firması Funimation ve Crunchyroll yeni bölümün 15 Ağustos’ta bu platformlarda yayınlanacağını pazar günü duyurdu. Orta Doğu saatiyle gece 11’de bölümün ikinci kısmının ilk gösterimi yapılacak.

Bu bölüm, aynı ad ile 2018’de Bunkyou Belediye Binasında, U.A lisesi üyeleri tarafından “Survival Camp” etkinliği adı altında yapılan resitalden uyarlanmıştır.